Na Bali? Na Bali! Pojeďte se zamilovat! Do koho? Do SEBE!

Bali je ráj. Miluji cestování. Bali mě okouzlilo jako dosud žádná jiná Země na světě a už vím proč – protože jsem Češka!

Vloni v září jsem podnikla svůj velký životní výlet. Sama bez rodiny – tzn. bez manžela a bez dvou dcer – jsem si zabalila kufr a sama odletěla na dva týdny na Bali!

Nečekala jsem NIC, tedy téměř nic – jen si odpočinout coby unavená matka dvou dětí a milující žena jednoho manžela. A vrátila jsem se zamilovaná. Do SEBE! Odpočinutá a s sebou plno pokladů. Žádný však vhodný k proclení. Bali je mým mezníkem – můj život před Bali a po Bali.

A když mluvím se ženami, je tak zřetelné, že v situaci, v jaké jsem byla vloni, je mnoho žen. Chci se podělit o své zážitky a svůj proces transformace – léčivý a osvobozující.

 A proč právě Bali? Proč láká v poslední době právě tolik Čechů?

Kromě toho, co jsem prožila osobně a o co se s Vámi podělím v eBooku o BALI, jsem se dozvěděla, že každá Země na světě má svojí spřízněnou Zemi – stejně jako každý člověk má svoji spřízněnou Duši. A spřízněnou Zemí Čech je Bali!

Až tam budete a pobydete, myslím, že už se nebudete ptát a jednoduše uvěříte. Kouzlo spřízněnosti je porozumění – velké a hluboké i beze slov a vyplňování toho, co nám chybí a po čem tolik toužíme.

 

O tom, jak to celé probíhalo – před odjezdem a na samotném Bali, si můžete přečíst v mém ebooku.

Zvu Vás do svého Příběhu. Věřím, že v něm naleznete inspiraci i pro Váš Příběh.

s láskou

Andrea Viola

 

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>