Už zase tančím do rytmu – s Bush Flowers!

Miluji tančení. Od-jak-živa. Svůj taneční sen z dětství si plním teprve rok a půl. S Mary! S divokou, nepřehlédnutelnou, krásnou a veselou ženou, která tančí tak, že i nám ženám to bere dech (mužům by to bralo dech určitě také, ale ti mají v tento čas svůj „klid“ doma, když hlídají naše děti).

Myslím, že mnohé z nás sní o tom, že jednou budeme tančit stejně tak krásně jako Mary! Krom toho hodiny tance s Mary jsou jednoduše úžasné. Tančíváme v takové euforii a náladě, že kdyby tam nebyla zrcadla přes celou stěnu, tak bych někdy i věřila, že už to dělám jako Mary. Ale – jsou tam zrcadla! Nicméně radost a energie, ve které tančíme, je důvod, proč chodíme znova a znova. Pro své chvíle štěstí jezdím dvakrát týdně do centra Prahy minimálně hodinu tam a zase zpátky z našeho malého města a vždy riskuji dopravní zácpu.

Vždy jsem ale přijela na tančení včas – děkuji SVÝM ANDĚLŮM, protože mě vždy propletou dopravní zácpou a ještě vždy najdu místo na zaparkování!

Z každé hodiny tančení jezdívám domů zaplavená endorfiny, mockrát dobíhaly vlny tance ještě cestou domů za volantem v autě i se zpěvem J (je fajn, že je to večer a na silnicích je už klid).

Pokaždé. Až jednou ne. Letos v červenci. Frustrace. Na hodině jsem byla jak ze dřeva. A to tím více, čím více mi to nešlo. Mary nás nešetří. Její krokové variace a choreografie jsou čím dál složitější. Takže kromě toho, že mi nešlo se dostat do rytmu a do jakéhokoli pohybu, neměla jsem ani taneční paměť – jak jdou jednotlivé kroky za sebou. A hlavně jsem cítila, že přišel zlom, že to není jen tak nic.

Cestou domů žádný zpěv. Pořádná dávka rozčarování a zklamání.

S nohama nahoře a vychlazeným nealkoholickým švestkový Bernardem, který mi udělal dobře jako alkoholický, jsem si říkala, co budu dělat – přestanu tedy chodit? Vzdám to?

střevíce

Vysvobodila mě moudrost mé babičky: „Ráno moudřejšího večera“.

A druhý den, při zalévání zahrady to přišlo: „Máš esence, zkus je!“

„To je nápad!“

A pak to šlo samo.

V naladění na zdrojovou energii mi přišla inspirace, jakou směs namíchat „pro mé tančení“ – na krokovou paměť a současně na probuzení kreativity při tančení, uvolnění se a spontánnost a propojení se se svým tělem, na radost z pohybu.

A další hodina tančení? Věřte nebo ne, byla to veliká změna! Za PRVÉ – zmizel veškerý strach z toho, že se zkušenost z minulého týdne bude opakovat a za DRUHÉ, začala mi fungovat kroková paměť. To je pro mě novinka, protože více inklinuji k intuitivnímu tančení.

Pohyby šly lépe po Mary zopakovat. Celou hodinu jsem si moc užila a vlastně úplně jinak než kdy před tím. Rozumím – asi si říkáte: „jak víc než předtím?“ – i to předtím je popsané skoro jako nepřekonatelné. Jinak tak, že už není ani tak důležité, jak to vypadá navenek, více důležitější je ten můj vnitřní prožitek a ten je velmi nabíjející. V tančení je více uvolnění, jako bych se ponořila více do sebe a do hudby zároveň a splynula s tím. Ostatní se děje pak nějak „samo“. Prožitek radosti v přítomnosti. Vnímám, že hlava opravdu dostává to volno, kdy se může říct: „dobrý sluha, zlý pán.“ Vše plyne. Dost hezký…

sl do vody

 

Po hodině jsme se potkaly s Mary ve dveřích.

„Ahoj Mary, díky, dnes to bylo super!“

„Počkej, počkej ještě – co se s Tebou stalo od minula? Dneska jsi tancovala úplně jinak, jako jiný člověk? Jaks to udělala?“

„Mary, dala jsem si kapky, prostě jsem se zakápla. Po minulé hodině jsem měla depresi, že už nebudu moci pokračovat, že tohle tempo nedám, tak jsem si namíchala kapky. Bush Flowers. „

Kapky? Jaký kapky? To není možný! Fakt změna.“

Kdykoli jdu na hodinu, „zakápnu se“, hodiny si užívám, kroková paměť, prožitek z uvolnění, spontánnost, přirozenost pohybu a hlavně radost. Tančení je pro mě teď ještě větší radostí než předtím. A také jiná další dimenze.

Říkám si, že jsem zřejmě potřebovala tuto zkušenost s tančením, abych ještě více do hloubky pochopila a prožila léčivou a uzdravující sílu Bush Flowers a mohla informace a zkušenosti dále posílat do světa, k vám.

Jsem vděčná, že jsem mohla objevit Bush Flowers – pro sebe a svoji rodinu, pro přátele a klienty, kteří si přicházejí pro pomoc.

esence

Jak mohu pomoci i vám?

Sestavuji vhodné květové esence na míru, vše můžete prozkoumat zde: KVETOVÉ ESENCE.

 

Neváhejte, žít v přítomnosti a radosti můžete už dnes. Nečekejte, až se Vaše problémy ještě více nakupí.

Těším se na Vás :-).

já

 

S láskou Andrea Viola Sluková

Andrea Viola Sluková
Jsem léčitelkou duší. Mým posláním je probouzet v druhých lidech lásku a zdroje ke zdraví, štěstí a hojnosti ♥♥♥ Láska je nejmocnější energií na Zemi i ve Vesmíru. Každý den se mohou dít zázraky. Svůj život tvoříme každou myšlenkou, každým okamžikem. Můj příběh si můžete přečíst zde>>